منوی اصلی سايت
حسن خجسته به معاونت برنامه‌ريزي و نظارت رفت
محمدحسين صوفي معاون صدا شد

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: تلويزيون و راديو

حوزه اطلاع‌رساني رياست صداوسيما اعلام كرد: با احكام جداگانه‌اي از سوي عزت‌الله ضرغامي، معانان جديد صدا و برنامه‌ريزي و نظارت صداوسيما منصوب شدند.

 

به گزارش سرويس تلويزيون و راديو ايسنا حسن خجسته از اين پس در معاونت برنامه‌ريزي و نظارت عهده‌دار مسووليت خواهد بود و محمد حسين صوفي در معاونت صدا آغاز به كار خواهد كرد.

 

دكتر حسن خجسته از سال 1377 تاكنون به عنوان معاون رييس سازمان صدا و سيما در امور صدا فعاليت داشته‌است و 9 دوره رييس جشنواره بين‌المللي راديو بوده ‌است. خجسته هم‌چنين به سمت نايب رييس اتحاديه راديو تلويزيون‌هاي آسيا و اقيانوسيه (ABU) در سال 2007 منصوب شده‌است. دكتر حسن خجسته باقرزاده متولد سال 1331 مشهد است؛ او در مدرك كارشناسي‌اش در رشته جامعه شناسي را از دانشگاه تهران دريافت كرد. خجسته فوق ليسانس مردم‌شناسي از دانشگاه تهران دارد و دکتراي مديريت استراتژيک را از دانشگاه عالي دفاع ملي دريافت كرده‌ است. وي عضو هيات علمي دانشکده صداوسيماي جمهوري اسلامي است و ابتدا به عنوان تهيه‌کننده برنامه صبحگاهي راديو و سپس به عنوان مدير گروه اجتماعي راديو تهران با صداي جمهوري اسلامي ايران همكاري داشته است.

 

محمد حسين صوفي كارشناس ارشد مديريت برنامه‌ريزي است و پيش از اين مشاور رييس سازمان صدا و سيما، رييس مركز موسيقي سازمان صدا و سيما،مديركل سيماي استان ها، مديركل صدا و سيماي همدان، مدير شبكه دو سيما، رييس هيأت مديره انجمن سينماي جوانان ايران، مديركل ارشاد استان همدان ، داور بخش هاي سينمايي و تئاتر در جشنواره ها ي مختلف از جمله سمت هايي است كه وي بر عهده داشته است.

 

انتهاي پيام

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان