منوی اصلی سايت
جشنواره راديو پديده اي جهاني است
دوشنبه، 23 بهمن 1385     ساعت: 06:44
تاکنون اتحاديه راديو تلويزيون هاي اروپا EBU، آسيا، اقيانوسيه ABUو سازمان هاي جهاني نظير اکو و يونسکو براي شرکت و همکاري در جشنواره بين المللي راديو اعلام آمادگي کرده اند.
دکتر محمدحسن خجسته ، معاونت صداي جمهوري اسلامي ايران در گفتگو با خبرنگار جام جم با اشاره به اين که جشنواره بين المللي راديو به پديده اي جهاني تبديل شده است ، گفت: در هيچ جاي دنيا جشنواره اي مانند جشنواره ما براي راديو برگزار نمي شود و حتي در جشنواره ABUهم اين گونه نيست که همه شرکت کننده ها و برندگان حضور داشته باشند و تنها يک نفر به نمايندگي از بقيه در مراسم حاضر مي شود؛ اما اين که همه راديويي ها از نقاط مختلف دنيا دور هم جمع شوند، پديده اي جديد و منحصر به جشنواره راديوي ايران است ، به اين دليل هم مورد توجه سازمان هاي بين المللي قرار گرفته ايم.
معاون صداي جمهوري اسلامي ، روند برگزاري جشنواره راديو در 7دوره گذشته را مثبت ارزيابي کرد و گفت: هر جشنواره نسبت به دوره گذشته گامهايي رو به رشد داشته است و در مجموع پيش رفته ايم. در دوره هشتم ، مسابقه گزارشگران افتخاري هم برگزار مي شود و در دوره بعدي هم ممکن است برنامه سازان افتخاري را نيز وارد کنيم.
هشتمين جشنواره برنامه هاي راديويي از 25تا 27ارديبهشت سال آينده در مشهد مقدس برگزار مي شود.

منبع: http://www.jamejamonline.ir/shownews2.asp?n=179622&t=fp

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان